nadační fondInformace k duchovní obnově s. Veronikou Barátovou – 24. února 2018, Ostrava – Zábřeh

Na duchovní obnovu jsou stále volná místa, můžete přijít i na místo bez přihlášení!
Adresa místa konání:  Kino Luna, Výškovická 113, 704 00, Ostrava – Zábřeh.

Podrobné informace k parkování, registraci, stravování a programu naleznete v pokračování článku.

Informace k duchovní obnově:

Parkování
Naproti kina Luna, na parkovišti před kostelem Svatého Ducha. Parkování v sobotu je zde bezplatné.

Registrace
Registrace bude probíhat průběžně od 8.30 do 9.00 hodin ve vstupní hale kina.

Kino bude otevřeno od 8.30 hodin. Po příchodu se, prosíme, zaregistrujte a využijte  šatnu, která bude k dispozici ve foyer.  Registrace bude mít označené místo, kde budou mít dobrovolníci v seznamu Vaše jméno.  Při registraci obdržíte pásku na ruku, která bude sloužit po celý den jako vstupenka do sálu na hlavní program.  V prostoru foyer bude možnost zakoupit si během dne křesťanskou literaturu od Karmelitánského nakladatelství a seznámit se s činností Centra pro rodinu Ostrava.

Stravování
Při ranní registraci obdržíte objednané a uhrazené stravenky. Obědy budou vydávány během obědové přestávky v restauraci Loď, která se nachází naproti kina Luna, vedle kostela Svatého Ducha.

O přestávkách bude možnost zakoupit si kávu a nealkoholické nápoje v kavárně Café Luna. 

Program
Hlavní program proběhne od 9.00 do 16.30 hodin. Duchovní obnovu bude hudebně doprovázet  schola z římskokatolické farnosti  Ostravy Přívozu. Během obědové přestávky bude příležitost ke svátosti smíření nebo k duchovnímu rozhovoru. Mši svatou bude sloužit P. Vít Zatloukal, biskupský vikář pro pastoraci. Při mši se uskuteční sbírka, která bude věnována sestře Veronice Barátové na evangelizační činnost Komunity Blahoslavenství.

Zveme Vás také na večer chval, který pro Vás chystáme na pátek 23. února 2018 od 19.00 hodin v kostele Svatého Ducha.  

Modlitba za duchovní obnovu
Prosíme Vás, abyste se k nám připojili s modlitbou za požehnání této duchovní obnovy. Za zdraví a dobrou cestu pro sestru Veroniku, za dobrovolníky i za vás účastníky. Ať Duch Svatý působí mocně v našich srdcích i v našich rodinách, farnostech a všech vztazích, které žijeme. Modleme se na tento úmysl Litanie k Duchu Svatému, které naleznete zde. Děkujeme Vám všem, kdo se svou modlitbou připojíte.

Těšíme se na setkání s vámi.
Přípravný tým duchovní obnovy.